Ваш надійний партнер!

Ми були першими і залишаємося кращими!

Вибір мови сайту:

10:00 - 16:00

+38 067 619 22 60 (viber)

intouristzp3@gmail.com

Система ДРУГ(добровільна реєстрація українських громадян)

Система ДРУГ(добровільна реєстрація українських громадян)

Міністерство економічного розвитку рекомендує туристам зареєструватися в електронній системі ДРУГ , мета якої — допомогти українцям, які перебувають за кордоном.  Це ефективний інструмент попередження громадян України, які перебувають за кордоном, про надзвичайні ситуації, природні катаклізми, цивільні заворушення і військові конфлікти. Щоб вам або вашим туристам зареєструватися в системі ДРУГ, потрібно заповнити електронну анкету, яка складається з наступних розділів:

1. Інформація про людину, яка подорожує

2. Маршрут подорожі і період перебування за кордоном

3. Інформація про близьких людей, які подорожують

4. Контактна особа в Україн

У разі виникнення надзвичайного стану в країні, де зареєстрований турист, система надішле йому актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на номер телефону або повідомлення на електронну пошту. Крім цього, посольство або консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з туристом або людьми, зазначеними в анкеті.

Крім розробленої системи ДРУГ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України настійно рекомендує туристам купувати у складі туристичного пакета страховку від невиїзду. Ця страховка захистить туриста від фінансових втрат у випадку ряду форс-мажорів.

Нагадуємо вам, що ця послуга страхує від:

Пошкодження, знищення, втрати майна туриста внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, дії води або інших рідин з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, з сусідніх приміщень, систем пожежогасіння, протиправних дій третіх осіб. При цьому розмір збитків повинен становити не менше еквівалента 1 000 (одна тисяча) доларів США.

Неотримання туристом в’їзної візи в країну тимчасового перебування за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог Консульства (Посольства) країни тимчасового перебування, і за умови, що раніше не було відмов в отриманні візи.

Затримки у видачі візи, а саме — від видачі туристу в’їзної візи після дати початку туру, за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог консульства країни, в яку планується здійснити подорож і якщо не було відмов в отриманні візи раніше. При цьому покривається вартість квитків і проживання в готелі тільки того туриста, якому несвоєчасно була видана віза.

Невиїзду в зв’язку з необхідністю участі туриста в судовому засіданні і присутності в місці такого засідання.

Невиїзду в зв’язку з отриманням туристом повідомлення про призов до Збройних сил для проходження військової служби за мобілізації або участі у військових зборах.

Стихійних лих безпосередньо в місці постійного проживання туриста або в місці його перебування під час туристичної подорожі.

Офіційно оголошених в місці постійного проживання туриста або в місці заброньованої подорожі: страйків перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народних хвилювань, епідемій, терористичних актів.

Запізнення туриста на рейс в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал) на території України, що призводить до неможливості здійснення подорожі в встановлені дати.

Запізнення туриста на рейс на території країни тимчасового перебування в зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал), а також внаслідок офіційно оголошених: стихійного лиха, народних хвилювань, епідемій, терористичних актів.

Невиконання туроператором своїх договірних зобов’язань перед туристом в результаті визнання туроператора банкрутом та / або внаслідок його неплатоспроможності і недостатності коштів для покриття збитків туриста за рахунок гарантій банків або інших кредитно-фінансових установ, виданих туроператору для підтвердження фінансового забезпечення своєї діяльності.

Затримки чартерного рейсу. Вона компенсує 10 доларів або євро на годину, починаючи з третьої години очікування, але не більше 100 у.о. на людину. Початком очікування буде вважатися той час, який вказано в актуальному квитку, виданому туристу системою бронювання.

Відмови у в’їзді в країну.

Невиїзду в зв’язку зі смертю туриста або його близького родича. На жаль, і таке буває.

КОНТАКТИ:

Гаряча лінія МЗС України на випадок надзвичайних ситуацій за участю громадян України, які перебувають за кордоном, тел.: (+38 044) 238-16-57

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація на Сайті : http://mfa.gov.ua/ua

Оформить заказ

Підпишись на нашу розсилку:

Партнеры

 • Орбита
 • ТК-Велт
 • JoinUP
 • TUI
 • TPG
 • Инкомартур
 • Kandagar
 • Anex
 • Феерия
 • Аккорд
 • Teztour
 • Pegas
 • Coral travel
 • Артекс-94
 • Гамалия

Мобильное меню язык сайта (RU-EN-DE)