Your reliable partner!

We were the first and remain the best.

Choose site language:

taintourist@yahoo.com

+38 067 613 04 49

+38 067 619 08 44

Турция - служба поддержки

Турция - служба поддержки

Цьогоріч в головній курортній провінції Туреччини – Анталії почала роботу цілодобова служба підтримки

туристів TSC. Поціновувачам курортів Егейського моря цей сервіс доступний вже другий рік поспіль.

TSC – перша в Туреччині служба підтримки туристів та програма лояльності, що працює не лише з фізичними особами, а й з туроператорами та мережами турагенцій та діє за підтримки Міністерства туризму Туреччини. Карта TSC дає можливість отримати широкий вибір безкоштовних інформаційних сервісів в Туреччині та додаткові знижки в магазинах та ресторанах від 5% до 20%. Є зручний мобільний додаток. На даний момент сервіс надається російською, англійською чи турецькою мовами, але в планах додати й українську.

Ми раді заявити про підписання меморандуму про співпрацю з компанією TSC.

За словами голови компанії TSC Камрана Шукурова, можливі два шляхи співпраці з туроператорами та мережами турагенцій

Подарунок важливим клієнтам чи апсел

Перший шлях полягає в тому, що туроператор чи мережа турагенцій придбаває у компанії певну кількість карт TSC, що слугують ключем до всіх сервісів підтримки та надає їх в якості подарунка чи продає їх.  

Так, в додатку TSC можна дізнатися місце розташування найближчих до туриста барів, ресторанів, кафе, аптек, лікарень, магазинів, розважальних та торгових центрів, пляжів, пам’яток тощо.

За допомогою додатку та call-центру TSC турист може цілодобово зконтактувати з потрібною екстренною службою (поліція, швидка допомога, пожежна служба) та отримати послуги безкоштовного перекладу з російського та на російский в розмові з оператором (україномовний персонал в call-центрі також в планах). Тут же можна вирішити питання з якістю сервісу та товарів в роздрібних торговельних точках та з порушенням прав туриста.

В додатку можна побудувати піший маршрут до бажаного місця, або дістатися до нього громадським транспортом чи на таксі, ця інформація також є в додатку, разом із поточним курсом валют, точками безкоштовного Wi-Fi, новинами тощо.

У call-центрі TSC турист може задати будь-яке питання щодо перебування в Туреччині та отримати на нього відповідь кваліфікованого спеціаліста. Важливо пам’ятати, що TSC не займається продажем послуг оренди авто, трансферів, екскурсій та інших платних сервісів, для цього туриста направлять до свого туроператора чи платформи бронювання.

Більше інформації про можливості карти та мобільного додатку TSC – на сайті програми.

Сервіс TSC як перевага туроператора: «дистанційний гід»

Другий шлях співпраці – довгострокове та ексклюзивне партнерство, коли туроператор надає всім своїм клієнтам разом із ваучером та квитками електронну карту TSC (спеціальний номер та QR-код, за яким клієнт активує карту в мобільному додатку).

Цей сервіс, за словами представників TSC, цікавий туроператорам через те, що значно знижує навантаження на готельних гідів. Турист отримує цілодобового мобільного консультанта у вигляді додатку та call-центру TSC, які беруть на себе величезний пласт питань до гіда від туристів. Фактично це сервіс «електронного консьєржа».

Із будь-якими питаннями щодо туристичних карт TSC, а также щодо співпраці можна звернутися на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Оформить заказ

OUR SERVICES

 • WELCOME TO ZAPORIZHIA
  WELCOME TO ZAPORIZHIA
 • EXCURSIONS
  EXCURSIONS
 • GUIDE-INTERPRETERS
  GUIDE-INTERPRETERS
 • HOTEL BOOKING
  HOTEL BOOKING
 • AIR TICKETS
  AIR TICKETS
 • RAILWAY TICKETS
  RAILWAY TICKETS
 • BUS TICKETS
  BUS TICKETS
 • TRAVELSIM, SIMFORTOUR
  TRAVELSIM, SIMFORTOUR

ABOUT US

Dear friends! We are glad to welcome you on the web-site of Intourist Travel Agency.

For many  years Zaporizhia Intourist has been providing services to over a million of foreign guests and national tourists who travelled abroad.

Our company has a good reputation and extensive experience which has been confirmed by numerous awards, prestigious diplomas and prizes. 

The Intourist Travel Agency is the largest tour operator in Zaporizhia region. We provide services to foreign and national tourists, corporate clients and Dnieper (Dnipro) river cruise passengers. Our professional tour guides conduct tours all over Ukraine in all major European languages.

We do our best to further develop tourist services and provide tailored programs. We are proud of our long-term cooperation with Mennonite travel companies of Canada, USA and other countries.

Our office is conveniently located in the downtown area (Intourist Hotel****).

We value every tourist. "Intourist is your reliable partner" is the motto of our company.

We wish you new discoveries, unforgettable impressions and exciting tours with the Intourist Travel Agency. 

Truly yours, Intourist Travel Agency team

CONTACTS

«Intourist» Hotel, Sobornyj Аve. 135

Zaporizhia, 69005, Ukraine

+38 (061) 223-05-64,  +38 (061) 223-05-88

+38(067) 622-68-28 ,  +38 (067) 619-08-44

taintourist@yahoo.com, intour.buh@gmail.com

 

Incoming tourism: +38 (061) 223-05-64, 223-05-88
Outgoing tourism: +38 (061) 223-05-63, 223-04-00
Excursions and
guide-interpreters’ services:
+38 (061) 223-05-64, 223-05-88
Railway tickets: +38 (061) 223-05-60
Air tickets: +38 (061) 223-05-62
Buses to Europe: +38 (061) 223-05-60

,